icon

UNO!™

1.5.4691 için
Android

4.1

12

Android'iniz için klasik

366.8k

Bu uygulamayı oyla

Destansı oyun klasik UNO! ™ gibi kart oyunlarının hayranıysanız, o zaman başka yeri aramayın. Bu Android enkarnasyonu, orijinal formatı kadar büyüleyicidir, ancak bu sefer tam anlamıyla binlerce insanın - gece ve gündüz - oynayacağı bir şey.

UNO! ™ 'nun bu klasik versiyonu birkaç farklı oyun modu ile oynamanıza izin veriyor: 2v2, herkes için ücretsiz, hızlı eşleşme, arkadaşlara karşı ve çok daha fazlası (özel oyun etkinlikleri dahil). Her hafta yeteneklerinizi teste tabi tutmak ve diğer oyunculara karşı kendinizi göstermek için birçok farklı zorlukla karşılaşacaksınız. Ne kadar çok maç kazanırsanız o kadar fazla puan alırsınız ve puanınız o kadar yüksek olur.

UNO! ™ 'daki klasik oyunlar bu versiyonda normaldir. Yani normal bir oyuncuysanız, öğrenecek çok fazla şey yok. Ayrıca, günün herhangi bir saatinde yeteneklerinizi kısa sürede artıracak önemli oyuncularla hızlı bir şekilde eşleşmenin keyfini çıkarabilirsiniz. Ayrıca, bunu başarırsanız, UNO! ™ yeteneklerinizi dünyanın geri kalanına uluslararası puan tablosu ile gösterebilirsiniz.

Yeni zorluklarla yüzleşmekten hoşlanan bir tür UNO! ™ oyuncusuysanız ve yeni bir dokunuşla aynı oyunu oynamanın bir yolunu arıyorsanız, UNO! ™ 'da sizi bekleyen sonsuz maceraya bir göz atın.
X